Меню
WOG підготувався до холодів
26 вересня 2013
23 вересня на замовлення компанії WOG у порт Херсона прибув перший танкер із дизельним пальним класу F з температурою замерзання мінус 20 градусів за Цельсієм. Об’єм даної поставки ДП становить 10,5 тис. тонн. 

Наразі відбувається злиття пального. 50% дизелю буде направлено Дніпром до нафтобази в Запоріжжі, інша половина залишиться на нафтобазах Херсону. У жовтні пальне можна буде придбати на АЗК мережі WOG. 

«Враховуючи несподівано холодну погоду в нашій країні протягом останніх тижнів, компанія WOG вирішила забезпечити своїх клієнтів сезонним пальним як омога раніше. Вже з жовтня наша мережа АЗК розпочне реалізацію дизельного пального стандарту Євро-5 перехідного та арктичного класу E та F(температура фільтрованості мінус 15 та мінус 20 градусів за Цельсієм відповідно)», - зазначив генеральний директор компаніїWOG Сергій Корецький. 

Постачальниками ДП класу F компанії WOG  є Компанія ProtonEnergyGroup (Греція). 

Нагадаємо, що бюджет компанії WOG для контролю якості пального, становить 20  мільйонів гривень на рік. Тож клієнти мережі АЗК WOG завжди отримують  найвищу якість нафтопродукту. 
Інші новини