Меню
WOG допомагає у боротьбі з раком
24 вересня 2013
Автомобілісти на чолі з компанією WOG в ході благодійної акції "Дорога до серця" зібрали 221 570 грн.  для боротьби з раком – головною бідою 21 століття. 

Кожен водій, купуючи на АЗК WOG символічне серце за 1 гривню, мав змогу зробити свій внесок у боротьбу зі страшною хворобою. Всього за місяць вдалось зібрати 221 570 грн., що майже на 30% перевищило очікування компанії. 

Отримані кошти підуть на придбання вітальних моніторів в дитячу та дорослу операційні Національного інституту раку, загальною вартістю 167 000 грн. Ця апаратура є незамінною під час операції, вона забезпечує повний контроль стану пацієнта: дихання, тиск, робота серця, температура. 

Залишок коштів буде спрямовано на закупівлю іншого медичного обладнання, в тому числі: ультразвукових мийок на 28 і 5,7літрів вартістю 20 000 грн. і 5 500 грн. відповідно; мобільного магістрального запаювача вартістю 33 000 грн., термоконтейнерів для транспортування крові вартістю 300 та 2000 грн., а також іншого обладнання. 

«Ініціюючи цю акцію, ми були впевнені у щедрості та небайдужості наших клієнтів до чужого горя. Але результат перевершив усі наші сподівання. Це ще раз підтверджує, що українці охоче приєднуються до доброї справи, тому наша компанія буде продовжувати проводити благодійні акції задля підвищення рівня медицини та покращення  в інших соціальних сферах. Дякуємо кожному за участь в акції та щиро бажаємо, щоб негаразди і хвороби обходили ваш дім стороною», -  зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький

Найактивнішими в благодійному прояві стали автомобілісти Волинської, Київської та Львівської  областей - благодійних сердець було куплено на суму 30 411 грн.,26 534 грн., 19 383 грн. відповідно. 

Цільове використання коштів та повну фінансову звітність забезпечує Українська Біржа Благодійності, яка є партнером акції. 


Інші новини