Меню
WOG розробила і випробувала річковий маршрут Білорусь - Україна
23 вересня 2013

17-18 червня поточного року в ході двосторонньої зустрічі на вищому рівні між Віктором Януковичем та Олександром Лукашенко було прийнято рішення розвивати поставки товарів між підприємствами України та Білорусі шляхом річкового транспорту в межах здійснення програми з розвитку річкового судноплавства. 


Однією з перших на ініціативу держави відгукнулася мережа АЗК WOG. Компанія залучила фахівців, які розробили маршрут транспортування нафтопродуктів з Мозирського НПЗ до місця зливу в Києві. Маршрут пролягає по річках Прип’ять і Дніпро. 

«Час, що потрібен для подолання баржами цього відрізка шляху, становить два дні. Маршрут економічно обґрунтований - вартість доставки палива річковим шляхом не перевищує витрат на традиційні сухопутні перевезення. Крім того, в даний час компанія працює над оптимізацією логістичних витрат», - зазначив комерційний директор компанії WOG Владислав Войтенко. 

«Для WOG це пробна партія доставки дизельного палива стандарту євро-5 від постачальника «БНК - Україна». Виконуючи рекомендації уряду, ми диверсифікуємо логістику поставок нафтопродуктів нашим покупцям. Це частина програми компанії, спрямована на оптимальне поєднання дотримань законодавчих норм і турботу про споживача», - заявив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький. 

Обсяг першої партії невеликий - близько 750 тонн. Поставку здійснювала компанія «Білоруське річкове пароплавство». 

 


Інші новини