Меню
WOG Yalta Rally Fest промчить кримськими трасами
4 вересня 2013

Компанія WOG стала генеральним партнером спортивного фестивалю Yalta Rally Fest, який 13-15 вересня промчить кримськими трасами. У рамках фестивалю пройде 5-й етап Чемпіонату України та 15-й етап чемпіонату ERC. 

На етап Кубка Європи з ралі та найпрестижнішу гонку в Україні WOG Yalta Rally Fest-2013 надіслали заявки вже 65 екіпажів. Спробувати свої сили на одній з п`яти найбільш складних трас в світі приїдуть більше 100 професійних екіпажів із 10 країн світу: Туреччина, Чехія, Словаччина, Казахстан, Росія, Україна, Італія, Болгарія, Польща. Лідером Кубка Європи наразі є український Astana European Rally Team. 

«Для нашої компанії дуже важливим є її присутність у всіх сферах життя країни. Ми прагнемо бути скрізь, де потрібні, де можемо допомогти. Це і культурні ініціативи – цьогоріч ми були партнерами Одеського кінофестивалю, і соціальні – на АЗК мережі регулярно проходять акції збору коштів для потребуючих, і спортивні –  Yalta Rally.  Нам  приємно, що можемо підтримати наймасштабніший в Україні спортивний фестиваль і спільно відкривати нові горизонти», - зазначив генеральний директор компанії  WOG Сергій Корецький. 

На фестивалі також запланована музична частина. На ньому виступлять Григорій Лепс, Тіна Кароль, Борис Моісеєв, «А-Студіо», Ірина Білик, Арсен Мірзоян, Роберто Кел Торрес  та інші. Аналогів такому перформансу немає у всій Східній Європі. 


Інші новини