Меню
WOG розпочав благодійну акцію «Дорога до серця»
22 серпня 2013
З 19 серпня на усіх АЗК WOG стартувала благодійна акція приурочена до Дня Незалежності України «Дорога до серця». Кожен водій, купуючи на АЗК символічне серце, матиме змогу зробити свій внесок у боротьбу з чумою 21 століття – раком. Вартість «Сердечка» - 1 гривня. Акція триватиме рівно місяць. Усі кошти, отримані від продажу «Сердечок»,  будуть передані для придбання вітальних моніторів в дитячу та дорослу операційні Національного інституту раку. 

«Компанія WOG і я особисто переймаємося долею наших співгромадян. Пропонуємо автомобілістам долучитись до нашої спільної акції з Українською біржею благодійності. Купуйте символічні сердечка усього за 1 грн. та доєднайтеся до великої справи. Щиро бажаю вам ніколи не знати про хвороби, і стикатися з ними лише жертвуючи на благодійність. Ми з нетерпінням чекаємо на результати акції. Зібрану суму та її призначення ми обов’язково означимо в наступних новинах», – зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький. 

Українська Біржа Благодійності виступає партнером акції та забезпечує цільове використання коштів та повну фінансову звітність.  
Інші новини