Меню
Третій щасливець отримав від wog квартиру в столиці
9 серпня 2013
Акція «Заправся квартирами від WOG» добігла логічного кінця – три квартири в київській новобудові бізнес-класу знайшли своїх власників. Третьою щасливицею нарешті стала жінка -  одеситка Оксана Аверкіна. 

Два попередні переможці акції, 23-річний львів’янин Василь Ярош і держслужбовець з Харкова Володимир Юрченко, вже отримали ключі від своїх квартир і підписали документи на право власності. Ключі й документи останній щасливиці будуть вручені найближчим часом. 

«Ніколи в житті нічого не вигравала. Я поки що в шоці, і ще приходжу до тями. Напевно, не до кінця все зрозуміла. Заїхала заправитися, розрахувалася карткою, розписалася в чеку, мене запитали, чи беру участь в акції й запропонували витягнути частинку пазла. Витягаю, за інерцією відкриваю – у всіх навколо на обличчях з’являється вираз здивування. Дівчата-касири порадили відразу дзвонити на гарячу лінію», - поділилась своїми враженнями Оксана Аверкіна. 

 
Нагадаємо, акція «Заправся квартирами від WOG» розпочалась 7 червня. Компанія дарувала три 1-кімнатних квартири на 19 поверсі 25-поверхової новобудови у новому елітному житловому комплексі  по вулиці Кондратюка, 1. Кожен, хто заправлявся на АЗС WOG на 20 і більше літрів будь-якої марки пального, отримував  сегмент пазла – плану квартири. Зібравши повний малюнок, автомобіліст гарантовано отримував у власність квартиру. В акції брали  участь  усі автозаправки WOG по всій Україні.  Міжнародна аудиторська компанія BDO LLC провела незалежну оцінку виконання умов акції, під час якої порушень виявлено не було. 

WOG бажає переможцям відчути справжній сімейний затишок у нових помешканнях.  І вже восени запропонує нову акцію для своїх клієнтів. 

Заправляйтесь і вигравайте! 


Інші новини