Меню
Переможцям акції від WOG вручили ключі від квартир
30 липня 2013

30 липня, відбулось урочисте вручення ключів від квартир переможцям акції «Заправся квартирою від  WOG». На ньому були присутні представники від WOG та аудиторської компанії BDO LLC, яка провела незалежну оцінку виконання умов Акції. 

Партнер з розвитку BDO в Україні Ігор Константінов зазначив, що порушень у проведенні Акції під час перевірки виявлено не було. 

«Компанія WOG запросила нас зробити незалежну оцінку дотримання вимог Акції «Збери власну квартиру з WOG» серед своїх споживачів. BDO в Україні завжди підтримує політику прозорості в суспільній діяльності, тому нам особливо приємно засвідчити готовність супроводження акцій, які проводяться прозоро, на чесних та законних засадах. Загалом вже  50 років BDO бездоганно та якісно проводить незалежній аудит і нараховує більше тисячі офісів у 139 країнах світу. Відповідно, ми засвідчуємо, що дана Акція, вручення документів та ключів, проводиться із дотриманням офіційно заявлених правил Акції, що ми, як незалежні аудитори, і підтверджуємо у відповідності з Міжнародними стандартами контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг», - зазначив Ігор Константінов, партнер з розвитку BDO в Україні. 

Нагадаємо, щасливими переможцями Акції стали торговий представник зі Львова Василь Ярош і держслужбовець з Харкова Володимир Юрченко. Ще одна квартира по  вул. Кондратюка, 1 і досі чекає на свого власника! 

«Ми завжди виходимо з інтересів наших клієнтів. Тому  вкладаємо душу в те, аби не просто заправляти наших споживачів високоякісним пальним, яке відповідає міжнародним стандартам. Ми готуємо автомобілістам хорошу каву,  забезпечуємо їх свіжими продуктами та екстра-великими сандвічами, а також регулярно дивуємо такими сюрпризами, як зараз. Вручаючи ключі від квартир у Києві мешканцям Харкова і Львова, ми бажаємо їм справжнього сімейного затишку у новому житлі. Та все ще чекаємо на третього щасливця. Також хочу зазначити, що це не остання акція від компанії  WOG», - зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький. 

Умови Акції незмінні: з 1 червня по 15 серпня кожен, хто заправляється на АЗС WOG на 20 і більше літрів будь-якої марки пального, отримує  сегмент пазла – плану квартири. Зібравши повний малюнок, автомобіліст гарантовано отримує у власність 1-кімнатну квартиру на 19 поверсі 25-поверхової новобудови, яка вже знаходиться в експлуатації. В акції беруть участь  усі автозаправки WOG по всій Україні. 

Заправляйтесь, збирайте, вигравайте!Інші новини