Меню
Покваптесь: компанія WOG подарувала другу квартиру, залишилася ще одна
22 липня 2013
Другим щасливцем – переможцем акції «Заправся квартирами від WOG» - став 23-річний житель Львова Василь Ярош. Зібравши пазл на АЗК Львова, він отримав у власність житло в київській новобудові бізнес-класу. 

Василь Ярош – молодий сім’янин, 2 роки перебуває у шлюбі, працює торговим агентом. «В акції брав участь не спеціально, а швидше, автоматично. Моя професія передбачає регулярне пересування автомобілем, тому багато й часто заправляюсь.  Завжди обирав мережу АЗК  WOG, тому що довіряю якості пального цієї торгової марки. Кожного разу, коли заправлявся, отримував сегмент пазлу. Деяких частинок назбирав більше десяти і лише зараз - «щасливу кухню». Не міг повірити, що це сталось. Усвідомив лише ввечері,  коли вдома з дружиною наклеїли  всі сегменти - й вийшла цілісінька квартира. Звичайно, ми безмежно раді», - розповів переможець. Зараз молода сім’я звикає до несподіваної радості й вирішує чи переїжджати до столиці. 

Покваптеся – адже ще одна квартира по  вул. Кондратюка, 1 і досі чекає на свого власника! 

Нагадаємо деталі акції. З 1 червня по 15 серпня кожен, хто заправляється на АЗС WOG на 20 і більше літрів будь-якої марки пального, отримує  сегмент пазла – плану квартири. Зібравши повний малюнок, автомобіліст гарантовано отримує у власність 1-кімнатну квартиру на 19 поверсі 25-поверхової новобудови, яка вже знаходиться в експлуатації. В акції беруть участь  усі автозаправки WOG по всій Україні. 

Колектив WOG бажає другому переможцю справжнього сімейного затишку в новій оселі й з нетерпінням чекає на можливість привітати третього щасливця! 

Заправляйтесь, збирайте, вигравайте! 


Інші новини