Меню
Перший переможець акції від WOG вже визначений!
5 липня 2013

Житель Харкова став першим власником квартири в Києві, яку WOG виставив на кон акції для автомобілістів. Ще дві нові квартири у столиці очікують на нових власників. 

Першого переможця акції від WOG вже визначено! Ним став Володимир Юрченко, житель Харкова. Четвертого липня о 20:00 він пред’явив зібраний пазл касирові АЗС WOG у своєму місті. 

Нагадаємо деталі акції. Кожен водій, заправляючи своє авто, має можливість отримати одну з трьох квартир в житловому комплексі, що  по  вул. Кондратюка,  1 (Оболонський район). Однокімнатні квартири вартістю близько 600 тисяч гривень гарантовано отримають щасливчики, які зберуть всі частини пазла. 

Взяти участь в акції може кожен автомобіліст. Для цього необхідно заправити на АЗС WOG 20 і більше літрів будь-якої марки пального за готівку чи розрахуватись банківською карткою. Після чого витягнути одну з наклейок пазла, що складається з частин справжньої квартири. Зібравши повний малюнок, автомобіліст гарантовано стає власником апартаментів на 19 поверсі 25-поверхової новобудови, яка вже знаходиться в експлуатації.

Залишилося дві квартири, власником яких може стати будь-хто! Акція проходить на всіх автозаправках WOG по всій Україні. Заправляйтеся, збирайте, вигравайте! Акцію продовжено до 15 серпня. 

Колектив WOG, в свою чергу, вітає переможця та бажає йому та його родині затишку та щастя в новій оселі!Інші новини