Меню
Прес-реліз
29 липня 2013

Компанія WОG підтримала Одеський кінофестиваль 

Мережа АЗК вже другий рік поспіль є паливним партнером Одеського міжнародного кінофестивалю. Таким чином WОG підтримує розвиток культури в Україні, зокрема відновлення кіновиробництва. 

«Бути присутніми у  всіх сферах життя України важливо для WOG. Одним із основних напрямків, який потребує підтримки - культура. Одеський кінофестиваль – це подія європейського рівня, яку цього року відвідало понад 100 тисяч людей і яка дійсно є двигуном українського кіновиробництва. З кожним роком фестиваль набирає нових обертів і ми раді допомагати йому у цьому», - зазначив Сергій Корецький, генеральний директор компанії WOG. 

Пальним від WОG заправляли усі фестивальні автомобілі, які здійснювали трансфер з/до аеропорту, а також доставляли гостей - зірок світової кіноіндустрії – на фестивальні локації. Захід тривав 10 днів: з 12 по 20 липня. 

Довідка про компанію: 
ТОВ «Золотий екватор» (м. Луцьк) входить до групи «Континіум». Компанія управляє мережею автозаправних станцій під брендом WOG, що нараховує більше 460 об`єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG ™ - це одна з найбільших мереж АЗС на українському ринку нафтопродуктів. Бензин Mustang виготовляється з базового нафтопродукту імпортного виробництва, що відповідає стандарту евро5. Поставки здійснюються з нафтопереробних заводів Румунії, Греції, Литви, Польщі та Білорусії. Мережа АЗС WOG надає можливість скористатися додатковими сервісами та послугами: автоаксесуари, автохімія, ресторан, безкоштовний WI-FI і товари в дорогу. За результатами конкурсу «Вибір року» WOG ™ визнана кращою серед мереж АЗС в 2010, 2011, 2012 роках. 

Контактна інформація: 
Заряна Лисиця 
Client service director HPPR 
Тел.: 044 205 9909 
e-mail: zl@hppr.com.ua


Інші новини