Меню
Прес-реліз
13 липня 2013

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ 
10 липня 2013                          м.Київ 

Звернення до Київського клубу автомобілістів. 

Компанія WOG розуміє, наскільки важливо для українських водіїв користуватись бензином та дизельним пальним високої якості. Саме це є головною метою роботи нашої компанії. Сировина для пального від WOG закуповується у лідерів виробництва Європи та Білорусі. Ми регулярно проводимо контроль якості наших продуктів на всіх стадіях: від нафтобази до кожної АЗС. 

Більше 10 млн. грн. на рік  складає бюджет компанії для організації контролю якості пального WOG. Також якість нашого пального регулярно моніториться альтернативними незалежними громадськими організаціями: «Інститутом споживчих експертиз», «Автовізіо»,  «Всеукраїнською громадською організацією Комітет захисту споживачів нафтопродуктів». Тому компанія WOG може з упевненістю стверджувати, що реалізує українцям виключно високоякісне пальне. 

Ми пропонуємо Київському автомобільному клубу приєднатися до системи контролю пального в мережі АЗС WOG. Ми будемо раді, якщо члени клубу увійдуть до складу контрольних комісій, проведуть аналіз нафтопродуктів нашої мережі та переконаються в якості пального від WOG. Також ми готові надати наші мобільні лабораторії Київському автомобільному клубу для перевірки та контролю якості нафтопродукті в мережі АЗС WOG. Ми готові виділити кошти для проведення спільного рейду по автозаправних станціях нашої мережі. Це допоможе забезпечити гарантії якості наших продуктів для споживачів та сприяти підвищенню якості пального та послуг АЗС нашої держави в цілому. 

Ми готові разом дбати про забезпечення інтересів автовласників та автомобілістів України. 

Довідка про компанію:
ТОВ «Золотий екватор» (м. Луцьк) входить до групи «Континіум». Компанія управляє мережею автозаправних станцій під брендом WOG (West Oil Group), що нараховує більше 456 об`єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG ™ - це одна з найбільших мереж АЗС на українському ринку нафтопродуктів. Бензин Mustang виготовляється з базового нафтопродукту імпортного виробництва, що відповідає стандарту евро5. Поставки здійснюються з нафтопереробних заводів Румунії, Греції, Литви, Польщі та Білорусії. Мережа АЗС WOG надає можливість скористатися додатковими сервісами та послугами: автоаксесуари, автохімія, ресторан, безкоштовний WI-FI і товари в дорогу. За результатами конкурсу «Вибір року» WOG ™ визнана кращою серед мереж АЗС в 2010, 2011, 2012 роках.


Інші новини