Меню
WOG відкрив першу заправку на воді
15 травня 2013
30 квітня в Севастополі розпочала роботу перша в Україні заправна станція WOG на воді - «Мустанг 4». Вона займеться реалізацією бензину Mustang 95 і дизельного палива Mustang для суден типу «річка-річка» і «річка-море». 

Особливістю заправної станції «Мустанг 4» є те, що вона відповідає всім європейським стандартам якості і строгим екологічним нормам, завдяки чому заправлятися на ній зможуть не лише українські, а й іноземні судна, і все це без шкоди для навколишнього середовища. Однак «Мустанг 4» - це не тільки безпека і висока якість палива, але й комфорт для клієнтів. А оплатити покупку палива можна як готівкою, так і талонами, паливної смарт-картою WOG і, звичайно ж, банківською платіжною карткою. 

Станція знаходиться за адресою вул. Катерная, 52, причал «Мобі Дік». Місце для будівництва було обрано не випадково. Севастополь - найбільший морський порт та рекреаційно-туристичний центр України, однак водних АЗС, що працюють легально, в районі міста-героя не було. 

«Заправні станції на воді - не новина для українського паливного ринку. Однак до сьогоднішнього дня це була територія приватників, які не можуть гарантувати якість нафтопродуктів, - говорить директор роздрібної мережі ТОВ «Золотий екватор» (WOG ™) Михайло Романів. - У той же час, це досить перспективний сегмент, оскільки кількість водних суден збільшується, а разом з ними підвищуються вимоги до заправних станціях, до якості палива, до рівня сервісу. Забезпечити все це на належному рівні можуть тільки великі мережі, такі як WOG. Ми маємо в своєму розпорядженні усіма необхідними ресурсами і знаннями, щоб забезпечити не тільки якість і комфорт, але і безпеку. Упевнений, вже найближчим часом ми будемо розташовувати великою базою постійних клієнтів». 

«Мустанг 4» стала першою заправної станцією WOG на воді. Проте вже найближчим часом планується введення в експлуатацію ще двох водних заправних станцій на Дніпрі. 
Інші новини