Меню
MUSTANG 92 ВІД WOG: ЕФЕКТИВНА ЕКОНОМІЯ
23 квітня 2013

З 22 квітня на всіх автозаправних станціях WOG українські автолюбителі зможуть заправити своїх «залізних коней» новим бензином Mustang 92, що володіє відмінними характеристиками ефективності.

Mustang 92 від WOG розроблений спільно з німецьким хімічним концерном BASF, за плечима якого багаторічний досвід у сфері поліпшення характеристик палива. В основі нового бензину лежить стандартний А92 виробництва Мозирського НПЗ. Він відповідає екологічному стандарту Євро-5, тобто має низький вміст сірки, бензолу і ароматичних вуглеводнів. Це, в свою чергу, запобігає смолоутворенню і появі нагару, збільшує ресурс двигуна, зменшує витрати і шкідливі викиди в навколишнє середовище.

«Якщо двигун - це серце автомобіля, то бензин - його кров. Щоб характеристики силового агрегату завжди залишалися оптимальними, йому необхідне краще паливо, яке не тільки забезпечить максимальну потужність, але і захистить від таких руйнівних явищ, як нагар і смолообразованія. Особливої ​​актуальності хороший бензин має для двигунів старих автомобілів, ресурс яких можна і потрібно продовжити. Унікальні захисні і очищаючі властивості Mustang 92 дозволять поліпшити роботу двигуна і підтримувати його в ідеальному стані », - говорить директор роздрібної мережі АЗС« WOG »Михайло Романів.

Одним з ключових переваг Mustang 92 є те, що він відмінно підходить для більшості автомобілів російського та українського виробництва, особливо для «класики» ВАЗ, як з карбюратором, так і з інжектором. Завдяки більш ефективному процесу згоряння, ніж у звичайного бензину А92, новий Mustang 92 захищає двигун від корозії й зношування, очищує паливну систему і забезпечує видалення з деталей двигуна вуглецевих частинок, які відклалися в процесі експлуатації автомобіля палива.

Одним з ключових переваг Mustang 92 є те, що він універсальний і має широку лінійку потенційних користувачів: всі автомобілі «американського сегменту» (вироблені для американського ринку або американського виробництва: Dodge, Ford, Buick, Lexus, Toyota, Mercedes, Crysler) пристосовані для використання бензину з октановим числом 92.

Питання економії коштів на паливо стоїть так само гостро, як і забезпечення ідеальної роботи двигуна. Mustang 92 в цьому відношенні є своєрідною «золотою серединою». Він дешевший бензину А95, і в багатьох випадках анітрохи не поступається в ефективності паливу з вищим октановим числом, завдяки чому знижує витрати на експлуатацію автомобіля. Зокрема, Mustang 92 можна з успіхом використовувати в більшості сучасних бюджетних автомобілів китайського, корейського, індійського виробництва. При цьому реалізовуватися Mustang 92 буде за ціною звичайного А92.

Новий Mustang 92 від WOG - це можливість економії, без шкоди для стану двигуна автомобіля. Це поєднання ефективності та економічності, що не має аналогів на паливному ринку.


Інші новини