Меню
Нова послуга «Кава-проїзний» на АЗС WOG
22 квітня 2013
З 21 квітня по 31 грудня 2013 р. мережа АЗС WOG пропонує усім своїм клієнтам скористатися новою унікальною пропозицією. Відтепер нова послуга «кава-проїзний» надає Вам можливість насолоджуватися улюбленою кавою за супер ціною! Відповідно до Ваших потреб, Ви можете обрати один з видів «кава-проїзного»: 

«Кава проїзний на тиждень»: 

Вартість послуги: 49 грн.
Кількість порцій кави «Американо» або «Еспрессо»: 7 шт.
Економія: від 10 грн. або 1 чашка кави безкоштовно!


«Кава проїзний на місяць»:

Вартість послуги: 179 грн
Кількість порцій кави «Американо» або «Еспрессо»: 30 шт.
Економія: від 76 грн. або 9 чашок кави безкоштовно!


«Кава проїзний на 6 місяців»:

Вартість послуги: 999 грн.
Кількість порцій кави «Американо» або «Еспрессо»: 180 шт.
Економія: від 531 грн. або 62 чашки кави безкоштовно!


«Кава проїзний на рік»:

Вартість послуги: 1499 грн.
Кількість порцій кави «Американо» або «Еспрессо»: 365 шт
Економія: від 1603 грн. або 188 чашок кави безкоштовно!


Що таке «кава-проїзний»?

Придбавши послугу «Кава-проїзний», Ви отримуєте можливість безкоштовно замовляти каву «Американо» або «Еспрессо» на будь-якій АЗС WOG, де пропонуються гарячі напої, у межах кількості порцій, яка визначена видом «проїзного» (7, 30, 180 або 365 шт.). При цьому терміни використання усіх порцій кави Вашого «кава-проїзного» не обмежено. Придбавши «кава-проїзний», Ви можете використати його у будь-який час. Кількість порцій, які Ви можете замовити на АЗС обмежується залишком порцій на Вашому «кава-проїзному». 

Щоб придбати «Кава-проїзний» достатньо бути учасником програми лояльності ПРАЙД, яка діє на АЗС WOG, та мати основну картку ПРАЙД (не додаткову). Придбати «кава-проїзний» можна за готівковий розрахунок або використовуючи банківську картку на одній з АЗС WOG по всій Україні, або навіть не виходячи з дому – через мережу Інтернет, за допомогою платіжної системи, а також за WebMoney. 

Для купівлі «кава-проїзного» на АЗС, зверніться до оператора, надайте йому свою картку ПРАЙД та повідомте, який вид «кава-проїзного» Ви бажаєте отримати: тижневий, місячний, на 6 місяців або річний. Нагадуємо, що придбати послугу «кава-проїзний» можна лише на картку ПРАЙД, яка не є додатковою. 

Щоб придбати послугу через Інтернет, зайдіть на сторінку www.wog.ua абоwww.pride.wog.ua, оберіть потрібний розділ та дотримуйтесь подальших інструкцій. 
Інформація про залишок кави по Вашому «кава-проїзному» відображається у чеку, який Ви отримуєте на АЗС. Отже Ви завжди будете мати змогу контролювати залишок порцій. Відслідковувати залишок та рух кави можна також за допомогою Інтернет, на Вашій персональної сторінці учасника програми ПРАЙД на сайті www.pride.wog.ua. Для цього Ваша картка ПРАЙД повинна бути зареєстрованою, відповідно до офіційних правил програми ПРАЙД. 

Завітайте на АЗС WOG, придбайте «кава-проїзний» та насолоджуйтесь улюбленою запашною кавою за неймовірно вигідною ціною або зробіть чудовий подарунок своїм друзям! 


Інші новини