Меню
WOG відправляє закоханих у Париж
15 лютого 2013
14 лютого, у день усіх закоханих, перша національна мережа автозаправних комплексів WOG провела фінальний розіграш в рамках спільної з радіостанцією «Ретро ФМ» акції «Маршрути кохання». Власником головного подарунку акції – поїздки на двох до Парижу – став Вадим Мосякін із Одеси. 

Нагадаємо, що акція розпочалася 29 січня. Щоб стати учасником акції, необхідно було заправитися на АЗК WOG з карткою ПРАЙД та відправити смс-повідомлення зі словом КОХАННЯ та номером своєї картки на короткий номер 2909. Щобудня з 4 лютого у прямому ефірі «Ретро ФМ» серед зареєстрованих учасників акції розігрувалися гарантовані подарунки – 50 л пального. Якщо ж учасник ефіру правильно відповідав на запитання ведучих про одне з романтичних місць України – він додатково отримував пальне на поїздку зі свого населеного пункту до цього місця та у зворотню сторону. А 14 лютого зареєстровані учасники акції мали можливість виграти головний подарунок – поїздку на двох до Парижу! 

Таким чином, за час акції пальне на романтичні поїздки від WOG виграли Олександр з Волині, Іван з Тернопільщини, Роман з Полтави, Роман із Львівщини, Юлія із Запорізької області та кияни Надія, Олег і Андрій. А Вадим із Одеси вирушає разом зі своєю коханою до Парижу! 

WOG щиро вітає переможців! Нехай кохання завжди супроводжує усі Ваші маршрути!  
Інші новини