Меню
Вітаємо переможців акції до Дня автомобіліста «Подорожуй впевнено разом з WOG!»
30 жовтня 2012

WOG щиро вітає переможців акції, приуроченої до Дня автомобіліста «Подорожуй впевнено разом з WOG!». Розіграш цінних подарунків серед учасників Акції відбувся 29 жовтня 2012 р. в головному офісі Організатора у присутності спеціально створеної комісії. Переможців обрав комп’ютер, згідно умов Акції, шляхом випадкового відбору номерів карток ПРАЙД учасників Акції. 

Нагадаємо, що в акції до Дня автомобіліста «Подорожуй впевнено разом з WOG!» автоматично прийняли участь усі власники карток ПРАЙД. Учасники, картки яких на момент розіграшу були зареєстрованими та які у період з 01.10.2012 по 28.10.2012 (включно) здійснили покупок на 1500 і більше бонусів на АЗС WOG, потрапили до розіграшу 100 GPS навігаторів. Ті ж учасники, які за означений період здійснили покупок на 3000 і більше бонусів також отримали шанс позмагатися за головні призи  – 10 сучасних ноутбуків. 

Ще раз вітаємо переможців Акції та дякуємо усім, хто обрав для заправки свого авто першу національну мережу автозаправних комплексів WOG! 

Переглянути список усіх переможців Акції 

Переглянути Офіційні умови Акції


Інші новини