Меню
Прайм Ялта Ралі 2012
12 вересня 2012
14 вересня 2012 - 16 вересня 2012 р. на гірських трасах поблизу Ялти і Ай-Петрі вже традиційно пройде Етап Кубку Європи з Ралі FIA "Прайм Ялта Ралі". І так само традиційно паливним партнером цих автомобільних змагань виступає паливо 100Mustang від WOG. 

ППрайм Ялта Ралі (Prime Yalta Rally) 2012 буде десятим етапом Intercontinental Rally Challenge (IRC) - гоночної серії, яка народилася в 2006 році і завдяки підтримці каналу Eurosport вже зараз стала найбільш затребуваною серед глядачів та учасників у всьому світі. 

Етап Ялта Ралі вважається найбільш складним в українському календарі автомобільних змагань, яке приваблює численних шанувальників. Завдяки гірським маршрутам етап має безстрашну репутацію. Найкращі ралійні екіпажі України і закордону випробують себе на вузьких звивистих дорогах гірських серпантинів. Більшість спецділянок проходить в гірській місцевості - на найскладніших гірських серпантинах гори Ай-Петрі. Подолання таких ділянок вимагає великої віддачі від двигуна. 100Mustang від WOG - саме те паливо, яке сприяє найбільш ефективній роботі двигуна, збільшує його потужність, покращує динаміку. 100Mustang - паливо для перемог! 
Інші новини