Меню
Офіційна заява прес-служби ТМ WOG
17 серпня 2012
Щодо ситуації довкола постачання нафтопродуктів ДО «Автобаза державного управління справами» 

13 серпня 2012 року видання «Нефтерынок» опублікувало матеріал «Президенту залили баки». Згідно з даними видання, автомобілі автобази Адміністрації Президента нібито було заправлено неякісним пальним. Крім того, на основі даних «Вісника державних закупівель» автор провів аналіз трейдерів, які вигравали тендери на постачання нафтопродуктів вказаному підприємству. Серед них, зокрема, і ТОВ «Золотий екватор», що продає нафтопродукти під ТМ «WOG». Формулювання матеріалу дають змогу читачеві припустити, що компанія є постачальником неякісного пального. 

При цьому офіційної позиції ДО «Автобаза державного управління справами» ані у цій публікації, ані у наступних передруках і публікаціях, за основу яких було взято матеріал «Нефтерынка», опубліковано не було. Так само не було опубліковано і офіційної позиції ТМ «WOG». 

Розуміючи, що такого роду публікації можуть нашкодити іміджу ТМ «WOG» як марки, яка щоденно піклується про якість пального та постійно вдосконалює систему її контролю, ТОВ «Золотий екватор» вирішило самостійно звернутися із запитом до ДО «Автобаза державного управління справами» щодо можливих претензій до якості палива. 

Відповідно до отриманої відповіді (лист №32/473 від 17.08.2012 р., фотокопія додається)ДО «Автобаза державного управління справами» не має претензій до якості пального, що закуповувалось у ТОВ «Золотий екватор». За даними ДО «Автобаза державного управління справами», інформація видання «Нефтерынок» щодо закупівлі неякісного пального та як наслідок, виникнення проблем із експлуатацією автотранспорту на підприємстві не відповідає дійсності. 

Відповідний лист направлено до видання «Нефтерынок». 

Прес-служба ТМ «WOG» офіційно заявляє про відсутність будь-яких підстав стверджувати, що автомобілі ДО «Автобаза державного управління справами» могли бути заправлені неякісним пальним на заправках «WOG». Відтак просить ЗМІ утриматися від публікації однобокої інформації щодо цієї ситуації. А також гарантує відкритість і оперативність відповідей на запити. 
Прес-служба ТМ «WOG»
Інші новини