Меню
Вручення подарунків переможцям акції «Великі перегони у великому Прайді»
13 липня 2012

«Великі перегони  у великому Прайді» фінішували, залишивши після себе позитивні емоції та купу вражень. 7 липня 2012 році на АЗК WOG у м. Києві відбулося вручення головних подарунків акції: три нові автомобілі «Мазда» – дві «трійки» та «шістка» – нарешті зустрілися зі своїми власниками.

Новоспечені власники автомобілів - Геннадій Черевко з Волині, Андрій Коваленко з Дніпропетровська та Віктор Ключта з Кіровоградщини - не приховували своїх емоцій та зізналися, що для кожного з них перемога виявилася неабияким сюрпризом.

Геннадій Черевко: «Це словами не передати просто! Це щастя,  бо я про такий автомобіль і не мріяв навіть!»

Андрій Коваленко: «Был немного шокирован, обрадован, эмоций было много!»

Віктор Ключта: «Ці акції дуже хороші, вони переконують людей у тому, що це – правда!»

Поділилися переможці і своїми враженнями щодо пального від WOG, заправляючи яке їм і вдалося виграти у акції:

Андрій Коваленко: «Я заправляюсь на WOG -е около 2 лет. Почему заправляюсь? Потому что качество бензина отменное, ценовая политика оптимальная».

Віктор Ключта: «На пальному від WOG автомобіль працює краще, більше економії, менше вихлопних газів».

Геннадій Черевко: «Я раніше на різних заправках заправлявся, а потім побачив, що на ВОГ дизель кращий. Я і раніше рекомендував і буду надалі рекомендувати заправлятись на WOG».

Нагадаємо, що акція «Великі перегони у Великому Прайді» тривала з 7 травня до 30 червня 2012 р. Участь у ній могли взяти клієнти АЗК WOG – учасники програми лояльності Прайд. Щотижня впродовж дії Акції 100 переможців отримували від 20 до 100 літрів відмінного пального від WOG. Усього таких щасливчиків за період акції виявилося 800. У фіналі Акції відбувся розіграш головних призів - автомобіля Mazda 6 та двох автомобілів Mazda 3. 

Кожен розіграш відбувався шляхом випадкового комп’ютерного відбору номерів карток зареєстрованих учасників програми Прайд, які виконали умови Акції (для участі у щотижневих розіграшах пального необхідно було накопичити на картку Прайд не менше 500 бонусів, для участі у розіграші автомобілів – не менше 2000 бонусів).


Інші новини