Меню
Три автомобілі від WOG знайшли своїх власників
26 січня 2012

Три головні призи від компанії WOG знайшли своїх володарів. Напередодні спеціальна комісія, у присутності нотаріуса і незалежних спостерігачів, підвела підсумки новорічної акції. Згідно з результатами офіційного розіграшу, володарем головного подарунка - автомобіля SKODA Superb - став житель Київської області Роман Гапченко. Роман, неодразу повіривши своєму щастю, вважає, що такі подарунки бувають лише раз у житті. Ще два щасливчики - одесит Олег Герман і киянин Максим Назаренко - стали відповідно володарями автомобілів SKODA Octavia A5 і SKODA Fabia. Олег і Максим розповідають, що постійно користуються послугами заправок WOG, тому що їх влаштовує якість палива та розгалужена мережа автозаправних станцій. І як постійні клієнти компанії, вони стали учасниками акції, що проходила з 10 грудня по 15 січня.

Крім трьох володарів автомобілів, ще тисяча учасників акції отримала заохочувальні подарунки - по одній тисячі бонусів. Усі призи розіграні шляхом випадкового компютерного відбору номерів карток ПРАЙД. Для участі в цій новорічній акції достатньо було бути зареєстрованим учасником програми ПРАЙД від WOG і накопичити на карті ПРАЙД протягом акції не менше 1500 бонусів (для розіграшу автомобіля SKODA Fabia), не менше 3000 бонусів (для розіграшу автомобіля SKODA Octavia A5) і не менше 5000 бонусів (для розіграшу автомобіля SKODA Superb).

Начальник управління маркетингу мережі АЗК WOG Людмила Тибольчук, привітавши від імені компанії переможців акції, заявила, що увага до клієнтів - це вагома конкурентна перевага, завдяки якій мережі АЗС WOG вдається утримувати лідерські позиції на ринку нафтопродуктів України. Пані Тибольчук також сказала, що проведення подібних акцій для постійних клієнтів АЗК WOG стало вже традицією. У позаминулому році Перша національна мережа автозаправних комплексів WOG розіграла для своїх клієнтів автомобіль Skoda Fabia, а в минулому році до Дня автомобіліста WOG подарувала бензовоз палива. Крім цього, компанія також дарувала своїм клієнтам туристичні путівки, побутову техніку, парфумерію.

Програму «ПРАЙД» компанія WOG запустила у вересні 2010 року. Крім великих розіграшів призів, програма дозволяє накопичувати бонуси при кожній покупці на АЗС WOG. Бонуси можна обмінювати на паливо чи товари в магазині.

Мережа автозаправних комплексів під ТМ WOG - одна з найбільших мереж АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Автозаправні комплекси WOG забезпечують якісним пальним та пропонують необхідні супутні послуги водіям на автошляхах державного і міжнародного значення та у великих містах України. Станом на січень 2012 року мережа АЗК, що працюють під ТМ WOG, нараховує більше 400 автозаправних станцій у 23 регіонах України. Мережа АЗК WOG двічі визнана переможцем в номінації «Мережа автозаправних станцій року» згідно з дослідженнями, які проводились в рамках Фестивалю-конкурсу «Вибір року» в Україні в 2010 і 2011 роках.

Партнером цієї новорічної акції виступав офіційний постачальник автомобілів SKODA в Україну - ТОВ «Єврокар».


Інші новини