Меню
WOG – краща мережа автозаправних станцій 2011 року
14 листопада 2011

Мережа автозаправних станцій WOG – переможець у номінації «Мережа автозаправних станцій року» згідно досліджень, які проводились в рамках конкурсу «Вибір року» в Україні у 2011 році. Високе визнання було підтверджене результатами всеукраїнського маркетингового дослідження (дані компаній TNS Ukraine), яке включало комплексну оцінку позицій товару (послуги) на ринку (уподобання споживачів, експертна оцінка якості товарів та послуг, експертна оцінка рекламно-іміджевої компанії). Вибір року - це не лише підтвердження лідерства компанії на ринку, але й свідчення лояльності та довіри споживачів. 

Мережа WOG постійно працює над покращенням сервісу, удосконалює корпоративні стандарти, розширює присутність на ринку. Вибір року – це вибір споживачів і експертів, і тому це найвища оцінка роботи компанії, оцінка правильно обраної стратегії. Мережа автозаправних комплексів WOG щиро вдячна своїм постійним клієнтам за їх вибір. Дана нагорода є безперечним визнанням лідерства мережі в Україні. 

 Довідка: «Вибір року» – перший Міжнародний конкурс, який розпочав свою діяльність на українському ринку в 2001 році. 

Основна мета проекту: комплексна оцінка якості і популярності конкретного товару або послуги серед споживачів і експертів-професіоналів з метою вибору-встановлення лідерів року в кожній номінації. Переможців «Вибір року» визначають за результатами досліджень, які відображають реальні уподобання людей. Ще одна особливість фестивалю-конкурсу - це міжнародний аудит, який проводить компанія Delloitte, одне з найавторитетніших агентств у світі.


Інші новини