Меню
Перші переможці Великого Прайду від WOG
13 червня 2011

З початку червня мережа АЗК WOG спільно з "Авторадіо" розпочала проект "Великий ПРАЙД від WOG". В рамках даного проекту кожен зареєстрований учасник програми "ПРАЙД" має можливість виграти 20 літрів пального, якщо приведе до "ПРАЙДУ" нового учасника! 

Для участі у проекті необхідно зареєструватися на смс-порталі "Авторадіо", відправивши зі свого мобільного телефону повідомлення на номер 5109* З 6 червня по 2 вересня 2011 року щобудня о 8:20 в ефірі "Авторадіо" проводиться інтерактивна частина проекту «Великий ПРАЙД від WOG». Ведучий "Авторадіо" телефонує до одного з учасників програми «Прайд» з числа  тих, хто зареєструвався на смс-порталі,  і пропонує у прямому ефірі запросити до Прайду нового учасника. 

Серед нових учасників, що долучилися до програми ПРАЙД впродовж тижня (з понеділка по четвер), кожної п'ятниці буде разігруватися 200 літрів бензину 95Mustang от WOG. А той учасник програми ПРАЙД, який привів нового учасника, гарантовано отримує в подарунок 20 літрів бензину 95Mustang від WOG. Переможці першого тижня вже відомі: 
Вікторія з Івано-Франківська запросила до Прайду свого батька Віктора з Києва (на фото). Обоє вони стали власниками 20 л та 200 л бензину 95Mustang відповідно. Заправляйтеся на WOG, слухайте "Авторадіо", вигравайте пальне у великому ПРАЙДІ від WOG! 


Інші новини