Меню
Заправився з карткою ПРАЙД – і виграв!
9 листопада 2010
Автомобіліст Василь Брикайло з міста Тернопіль виграв автомобіль Skoda Fabia від компанії «Єврокар» – головний приз акції «WOG вітає з Днем автомобіліста!». Це стало можливим завдяки участі у програміПРАЙД, яка почала діяти у вересні цього року  у мережі автозаправок WOG. 

5 листопада на АЗК WOG м. Бережани, що на Тернопільщині, відбулася урочиста церемонія вручення автомобіля переможцю акції. 

«Я дуже задоволений, що на WOG з’явилася така програма. Моя перемога стала для мене великою несподіванкою. Коли мені подзвонили в день акції, що я виграв автомобіль – я не повірив», - зізнався Василь під час отримання свого призу. Переможець вже чотири роки заправляється на АЗС WOG. Учасником програми ПРАЙДвін став півтора місяці тому. І такого короткого терміну вистачило, щоб переконатися, що ПРАЙД  - це дійсно «абсолютні привілеї великої родини». 

Окрім Василя, перевагу участі у ПРАЙДІ відчули ще більш ніж 2 тисячі водіїв – клієнтів АЗК WOG, які до дня автомобіліста виграли подарункові сертифікати на придбання побутової техніки та мільйон призових бонусів. 

Проведення наступної акції в рамках програми ПРАЙД від WOG планується до Новорічних свят. Стежте за новинами на сайті www.wog.ua 


Інші новини