Меню
У WOG CAFE – найкавовіша кава, якій уже 150 років
10 травня 2016


У WOG CAFE ви п’єте каву з зерна Eilles, яке обсмажує і продає одна з найстаріших компаній Німеччини – родинний кавовий будинок J.J. Darboven. Цього року компанії Darboven виповнюється 150 років.

Одним з перших найбільш палких шанувальників кави Eilles був король Людвіґ ІІ Баварський. Йому так сподобався її аромат та смак, що він запровадив звичай споживати цю каву при королівському дворі.

Особливий купаж арабіки та робусти з інтенсивним післясмаком вишні та фундука, легкою гірчинкою та пряним ароматом не залишає байдужим нікого. Ще у 1873 році Йозеф Еіліас збагнув, що для створення виняткової кави необхідно запровадити найвищі вимоги до якості. Виграшним букетом стала особлива суміш найкращих високогірних бобів та ретельна їх обробка.

У 1987 році рецептуру Eilles викупила німецька компанія Darboven. З того часу гурмани з усього світу отримали можливість куштувати королівську каву – Eilles Espresso Versio. Кожен клієнт WOG CAFE у будь-який час має змогу насолодитися неперевершеним смаком найкавовішої кави, якою частувалися королі.

Дізнайтеся, як створюється найкавовіша кава, за посиланням.

Ознайомитися з історією компанії J.J.Darboven можна на сайті coffee.wog.ua.
Інші новини