Меню
10 ключових правил, які допомагають убезпечити автомобіль від несподіванок на зимовій дорозі
16 січня 2016


З приходом справжньої зими в усіх автомобілістів особливо гостро постають питання безпеки поїздок та справності авто. WOG потурбувався про своїх клієнтів і пропонує два види зимового дизильного пального ДП Mustang (-22С˚) і ДП Mustang+ (Арктика -32С˚), яке можна знайти на всіх автозаправних комплексах мережі.

ДП Mustang і ДП Mustang+ виключно стандарту Євро 5 виробництва Мозирського НПЗ. Ці види  пального забезпечать зручне та комфортне користування автомобілем у морозну зиму.

Експерти WOG також нагадують кілька ключових правил, які допоможуть убезпечити себе та свій автомобіль від несподіванок на зимовій дорозі:

1. Перш за все при експлуатації автомобіля в умовах низьких температур, особливо при перепадах від плюса до мінуса, бажано, щоб бак пального був заповнений мінімум на дві треті. Якщо нехтувати цим правилом, в баку автомобіля утворюється водний конденсат, який накопичується в відстійнику бака. При різкому падінні температури в дизельному пальному відбувається парафінізація, як наслідлок, фільтр засмічується парафінами і автомобіль не рушить з місця.

2. Перевірити акумуляторну батарею, у разі потреби, зарядити або замінити її.

3. При використанні сезонних олив, використовувати оливу, відповідну до холодного періоду експлуатації.

4. Перевірити стан повітряного фільтра, замінити його за потребою.

5. Перевірити стан паливного фільтра, при необхідності, замінити. При наявності води в відстійнику слід провести видалення рідини.

6. Очистити зовнішню поверхню радіатора та перевірити: рівень охолоджувальної рідини (за потребою замінити її), роботу вентилятора радіатора, роботу системи охолодження в цілому і привести її у відповідність з нормою.

7. Перевірити екологічні характеристики автомобіля (СО і СН для бензинових двигунів і авто, що працюють на газовому пальному; димність для дизельного пального) і привести їх у відповідність до нормативів.

8. При використанні сезонних шин, перейти на зимові, перевірити й довести тиск в шинах до норми.

9.Також необхідно видалити відкладення з дна автомобіля, між коліс та моторного відсіку.

10. І головне - необхідно звикати до зимового стилю водіння: поступовий набір швидкості, плавне гальмування, ввічливість та обережність на дорозі.
Інші новини