Меню
+1 FinTech інновація від WOG
17 травня 2024

Клієнти WOG можуть розрахуватися за якісне пальне кількома банківськими картками одночасно

Віднині клієнтам мережі АЗК WOG не потрібно перекидати гроші з однієї банківської картки на іншу, якщо на одній з них не вистачатиме коштів для оплати покупки. Вони просто можуть скористатися новим платіжним сервісом від Mastercard – «Гнучка оплата», який дає можливість комбінувати різні способи оплати в межах однієї покупки.

Якщо коштів на банківській картці бракує для повної оплати за пальне, потрібну суму можна доплатити з інших платіжних карток або готівкою. Пріоритет при розрахунку через сервіс “Гнучка оплата” буде надаватися оплаті пального. 

Як це працює?

  • Якщо баланс на вашій картці менший за суму покупки, оператор повідомить про це та запропонує скористатися сервісом “Гнучка оплата”. 
  • Після згоди частина суми покупки, яка схвалена для оплати, буде знята з банківської картки.
  • У випадку післяоплати залишок від загальної вартості покупки ви можете оплатити іншими банківськими картками (кількість використаних карток необмежена) або ж готівкою. 

«Ми прагнемо надавати нашим гостям максимум зручних сервісів, щоб вони мали змогу задовольнити свої потреби в найбільш зручний для них спосіб. Так, на початку повномасштабної війни WOG одним із перших запровадив можливість зняття готівки з банківської картки на касах АЗК. Із часом з`явилася можливість поповнити її на суму до 50 тис. грн. Сьогодні ж можна розбити оплату покупки на кілька транзакцій, якщо суми на одній банківській картці недостатньо. Наша команда й надалі розроблятиме й пропонуватиме споживачам нові зручні інноваційні сервіси», - розповів Олег Кушіль, директор Дирекції цифрової трансформації мережі АЗК WOG.  

Наразі сервіс «Гнучка оплата» доступний для власників карток таких банків: Восток, Південний, Глобус, Ідея Банк, Креді Агріколь, Кредобанк, ОТП, Ощадбанк,  Правекс банк, ПУМБ, Райффайзен,  Таскомбанк, UnexBank, RwSbank. 

Майте на увазі, лише банк вирішує, кому з клієнтів підключати сервіс «Гнучка оплата».

Інші новини