Меню
Часті питання по акції "Універсальні знижки"
Що таке оплата через сервіс WOG PAY?
WOG PAY — це сервіс замовлення і оплати пального через застосунок WOG PRIDE.
Цим сервісом можна скористатись безпосередньо біля паливної колонки. Для того, щоб заправлятись через WOG PAY потрібно мати платіжну картку зареєстровану у гаманці Apple Pay, або Google Pay, якщо ви користуєтесь телефоном із операційною системою Android.
Оберіть АЗК, на якій ви заправляєте авто (обов'язково перевірте чи коректно працює геолокація на вашому смартфоні), вкажіть номер колонки, вид пального, кількість літрів і натисніть "Заправити авто".
Для здійснення оплати можна використовувати гаманці Apple Pay/ Google Pay. Крім цього, можна заправлятись пальним, яке було попередньо придбане на гаманець.
Ознайомитись з сервісом WOG PAY ви також можете за посиланням https://youtu.be/-4hELBGL7Ho?si=uPgJ2Dm-chBMH01H
Як отримати додаткову "Універсальну знижку"?
Для того, щоб отримати знижку від WOG, Visa та ПриватБанк потрібно:

✅ заправити авто від 20 л якісного пального
✅ розрахуватись карткою Visa «Універсальна» («Універсальна»/«Універсальна GOLD») або «Преміальна» (Platinum/Signature/ Infinite).

При цьому, розраховуватись можна на касі, через термінал самообслуговування WOG PAY BOX, через сервіс WOG PAY або купуючи пальне на гаманець PRIDE в онлайн-магазині гаманцем Google Pay або Apple Pay з банківської картки ПриватБанку Visa «Універсальна» («Універсальна»/«Універсальна GOLD») або «Преміальна» (Platinum/Signature/ Infinite).
Чи будуть діяти персональні умови програми лояльності PRIDE протягом акції «Універсальні знижки»?
При купівлі пального з карткою PRIDE у тебе зберігатиметься персональна знижка. Для цього потрібно або відсканувати QR-код із застосунку WOG PRIDE, або вказати при оплаті номер телефону, який прив'язаний до картки лояльності.
Крім цього, при розрахунку карткою Visa «Універсальна» («Універсальна»/«Універсальна GOLD») або «Преміальна» (Platinum/Signature/ Infinite) від ПриватБанку, буде надана додаткова знижка у розмірі 1,5 грн за кожний літр придбаного бензину/дизельного пального та 1 грн за кожен літр придбаного газу.
Знижка діятиме також на купівлю якісного пального в онлайн-магазині на твій гаманець PRIDE.
Чи діють «Універсальні знижки» при купівлі пального на гаманець PRIDE в онлайн-магазині?
Для отримання знижки від WOG, ПриватБанк і Visa при купівлі якісного пального в онлайн-магазині, потрібно вибрати у способі оплати Apple Pay або Google Pay та сплатити карткою Visa «Універсальна»/ «Універсальна GOLD» або «Преміальна» (Platinum/Signature/ Infinite) від ПриватБанк.
При здійсненні оплати переконатися, що оплата буде здійснена із відповідної карти.
Чи будуть діяти умови акції «Універсальні знижки» при оплаті через NFC з гаманця Google Pay, або Apple Pay?
Для отримання знижки від WOG, ПриватБанк і Visa при оплаті через функцію NFC, потрібно переконатися, що картка Visa «Універсальна» («Універсальна»/«Універсальна GOLD») або «Преміальна» (Platinum/Signature/ Infinite) від ПриватБанк зареєстрована у гаманці Google Pay або Apple Pay.
При здійсненні оплати переконатися, що оплата буде здійснена із відповідної карти.
Не можу зареєструвати банківську карту у мобільному застосунку WOG PRIDE.
З метою захисту наших клієнтів ми скасували реєстрацію банківських карток у мобільному застосунку.
Для проведення оплат за якісне пальне через сервіс WOG PAY ми рекомендуємо користуватися гаманцями Apple Pay, або Google Pay. Для цього необхідно встановити у телефоні відповідні додатки Apple Pay або Google Pay і зареєструвати у них свої банківські картки.
Чи є обмеження щодо кількості якісного пального, яку можна придбати за акційними умовами?
Мінімальний об'єм, який можна придбати —20 л якісного пального.
Обмеження по максимальній кількості літрів діє лише при купівлі на гаманець PRIDE. Максимальний об'єм, який можна зберігати на гаманці складає 500 л.
Чи буде нарахована знижка, якщо замовлення пального частково буде оплачено бонусами?
Знижка по акції буде нарахована лише на ту кількість літрів, за яку було сплачено гривнями із відповідних банківських карт.
Бонуси теж не нараховуються за об'єм пального, який оплачено бонусами.