Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Звіт про акцію “Дорога до серця”: допомога постраждалим під час АТО (ОНОВЛЕНО)

03.03.2015


Мережа автозаправних комплексів WOG перерахувала всі кошти, зібрані під час благодійної акції «Дорога до серця» до дня Незалежності України, волонтерським організаціям що спеціалізуються на наданні допомоги постраждалим під час антитерористичної операції.

16 000 грн спрямовано на операцію та протезування пораненого Івана Турчика (с.Загорівка, Маневицький район, Волинська обл.).Іван боєць 51 ОМБР, отримав поранення 24 серпня 2014 року в Іловайському котлі. Потрапив у полон, де його розшматовану руку просто зашили. Пробув в полоні 2 місяці. Після визволення відразу потрапив до Луцького шпиталю. Прогнози не втішали адже зруйнований суглоб вже не підлягав лікуванню і була загроза ампутації. Волонтери забили на сполох. Івана відвезли до Києва, провели консультації з лікарями Польщі та  Австрії. Медики підтвердили, що суглоб не підлягає  оперуванню. Проте 14 січня у Києві Івану вставили штучний суглоб. Операція пройшла успішно. Зараз хлопець знаходиться на реабілітації в приватній клініці. Кошти були спрямовані на закупівлю штучного суглобу і частково на реабілітацію.

20 000 грн спрямовано на лікування та реабілітацію пораненого Дмитра Шостака (с.Світязь, Шацький р-н, Волинська обл.).Дмитра, бійця 51 ОМБР, поранено 22 травня 2014 року під Волновахою. Куля роздробила стопу. Позаду важкі операції по складанню уламків стопи. Боєць пройшов лікування у шпиталях Харкова, Києва, Луцька. Сім місяців нога Дмитра була в апараті Єлізарова. 24 грудня в Києві в обласній лікарні хлопець вперше з моменту поранення встав на ноги. Цивільні лікарі визнали, що у шпиталі апарат було знято з затримкою, що ускладнює  реабілітацію і відновлення руху ноги. Сьогодні поранений проходить курс реабілітації та лікування в Луцьку.Кошти витрачені на закупівлю препаратів для крапельниць з розширення "хрящового панцира", відновленню кровообігу в стопі та на реабілітацію.

5 000 грн спрямовано на допомогу сім’ї зниклого безвісти Павла Богайчука (с. Прохід,Ковельський р-н, Волинська обл.).Допомогу отримала мати, Валентина Богайчук. Павло Богайчук, боєць 51 ОМБР, зник безвісти в Іловайському котлі 28 серпня 2014 року. Мати разом з волонтерами розшукує сина вже понад 5 місяців. Його не має в жодному морзі. В полоні ДНР і ЛНР також жодної згадки про Павла. Зараз ведуться пошуки бійця на території Росії. Кошти спрямовані на пошуки сина.

5 000 грн спрямовано на допомогу сім’ї полоненого Миколи Михалевича (с. Замшани,Ратнівський р-н, Волинська обл.). Кошти передані матері бійця Вірі Михалевич. Боєць 51 ОМБР Микола Михалевич був взятий в полон 28 серпня 2014 року в Іловайському котлі. Всі з нетерпінням чекають повернення сина, якому лише 20 років, він знаходиться в полоні в с. Сніжному вже понад 5 місяців.Кошти виділені на підтримку сім’ї.

5 000 грн. спрямовано на лікування матері полоненого Євгена Козловського (с. Заліси, Ратнівський район, Волинської обл.).Кошти передані сестрі Світлані.Євген, десантник 80 бригади, 21 рік, потрапив в полон у вересні під час захисту Луганського аеропорту. Перебував в полоні у луганських козаків в ЛНР понад 4 місяці. Кошти були виділені на закупівлю ліків для матері Євгена. У кінці грудня він повернувся з полону ЛНР, виснажений і хворий. Зараз десантник знаходиться на лікуванні в Луцькому шпиталі.

Нагадуємо, що в ході благодійної акції "Дорога до серця", ініційованої мережею АЗК  WOG, всього за 14 днів вдалося зібрати 279 314 грн. для допомоги постраждалим під час АТО. В період з 23 серпня по 5 вересня кожен водій, купуючи на АЗК WOG символічне серце за 2 гривні, міг зробити свій внесок у збір коштів для надання допомоги пораненим під час АТО.


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
застосунок PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.