Меню
WOG привітав з новорічними святами дітлахів

 

Новорічні свята - чарівна пора, яку з нетерпінням чекають і дорослі, і малеча. Це час подарунків, приємних сюрпризів та здійснення заповітних бажань. Саме тому вже не перший рік компанія WOG влаштовує свята для дітей, які найбільш потребують уваги та турботи.

 

2014 рік не став винятком - WOG разом зі своїми партнерами по бізнесу надали допомогу відразу двом благодійним організаціям:

- «У дитячих долонях» - займається розвитком і навчанням дітей з фізичними відхиленнями: синдромом Дауна, аутизмом, затримкою психічного розвитку;

- «Волонтерська сотня» - платформа, яка об'єднує активістів у роботі над трьома напрямками: допомога учасникам АТО, пораненим та вимушеним переселенцям.

24 грудня WOG спільно з партнерами влаштували новорічне свято для 50 діточок, якими опікується організація "У дитячих долонях". А 29 грудня взяли участь у благодійній акції для дітей-переселенців із зони АТО, яку організувала "Волонтерська сотня". За 4 дні свято відвідали 3000 дітей.

Крім цього, WOG закупив і передав "Волонтерської сотні" постільну білизну.

Не залишилися осторонь і партнери, які допомогли іграшками та солодощами для формування подарунків. Зокрема, до акції долучилися: "Тигрес", "Асканія-ТРЕЙД", "Сандора", "Квартет", "КФК Компані", "Монделіс Україна".

WOG дякує усім, хто не залишився байдужим до благородної справи і впевнений, що готувати новорічні сюрпризи напередодні свят стане доброю традицією всіх українців.

 

Інші заходи
Понад 200 тисяч клієнтів WOG підтримали соціальний проект «Пробіг з вірою в серці»
"Дорога до серця"! (Оновлено)
Більше заходів