Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

"Дорога до серця"! (Оновлено)

06.04.2015

Шановні водії! Ми продовжуємо інформувати вас про розподіл коштів, які були зібрані  завдяки вашій  участі у благодійному проекті «Дорога до серця».

15 600 грн було перераховано на придбання слухового апарата Oticon Safari 900 BTE SP. Глібу Якушову (22.06.2009 р.н., м. Дніпропетровськ) Діагноз: сенсоневральна туговухість IV ст. Завдяки добрим людям у Гліба вже був придбаний один слуховий апарат аналогічної марки. Придбання другого дасть можливість відновити сприйняття навколишнього світу в повному обсязі.

20 918 грн було направлено на допомогу дітям з ВІЛ – статусом у Київській області, а саме на підтримку проекту «Мобільна клініка», який дає можливість відправляти мобільну бригаду лікарів та соцпрацівників для обстеження стану цих дітей , а також допомагати медикаментами, памперсами, дитячим харчуванням .

9 616 грн  було направлено на купівлю апарата «Інфузомат Спейс» для вливання розчинів і лікарських препаратів для дитячої лікарні  «Охматдит». На даний момент наявність такої апаратури є життєво необхідною – це ключ до порятунку недоношених дітей, які щороку попадають в лікарню з усієї України.

13 406 грн перераховано  Микиті Назаренку з м. Дніпропетровськ. У п’ятнадцятирічного хлопчика  альвеолярна рабдоміосаркома м’яких тканин  лівого передпліччя. З грудня 2012 року за весь час лікування сім’я ніколи не зверталась за допомогою, але криза торкнулась і сім’ї.  В серпні 2014 року лікарі змушені були ампутувати руку.  Микита проходить посилене лікування, а придбати самотужки хіміопрепарати у сім'ї  наразі  немає можливості. Хлопчик завжди мріяв стати футболістом.  Під час хвороби трішки зкорегував свою мрію: не можу грати – буду коментувати. Побажаємо Микиті чудових коментарів у майбутньому!

32 920 грн перераховано в Миколаївську обласну дитячу лікарню. 40 тисяч гривень – це щомісячні витрати цієї лікарні на найнеобхідніші медикаменти для дітей хворих на рак. При проходженні хіміотерапії (основного лікування на рак) потерпають всі органи без виключення. Панкреатит, гепатит, міокардит – це далеко не всі діагнози, які супроводжують основний – рак. Тому левина доля всіх затрат, які несуть на своїх плечах батьки – лікування всього організму дитини.  Переважна більшість цих пацієнтів – діти із неповних сімей, із сіл де відсутня можливість знайти роботу.  А для батьків важливо вилікувати дитину, побачити, як вона посміхається, грається з друзями, навчається.

21 312 грн перераховано  на придбання препарату  «Онкоспар» для лікування п’ятирічної Діани Деркач з Дніпропетровської області. Діагноз – гострий лімфобластний лейкоз.  Її боротьба з хворобою лише розпочалася.  Діаночка приймає понад двадцять препаратів на добу, але її аналізи залишаються невтішні. Заміна попереднього препарату "Аспорогиназ" (на який  у дівчинки була алергія), на більш дорогий аналог «Онкоспар» вселяє надію на виздоровлення  маленької дівчинки.
 

29 893 грн направлено на лікування Олени Берцан з м. Запоріжжя.  Діагноз:  розсіяний склероз. Оленку виховують бабуся та дідусь. Вартість лікування  препаратом «Бетаферон»  є для пенсіонерів непосильною. Орієнтовний курс лікування у випадку Оленки – 5 років. Але віра в доброту людей та чуйність дає сили цій чудовій сім’ї жити і боротись за життя своєї улюбленої внучки.

15 066 грн перераховано на лікування  Вікторії Дідус (Житомирська обл.). Діагноз: нейробластома  лівої нирки з численними метастазами в легенях.  Трирічна Вікторія пройшла шість блоків хіміотерапії ще до операції по видаленню нирки, потому ще кілька блоків «хімії» і променевої терапії – безуспішно. Після заміни медичних препаратів і по закінченню одного блоку лікування з’явились позитивні зміни. Дівчинці потрібно пройти ще два таких курси, які  потребують препаратів  «Ірінотекан» і «Нейпоген». 

31 932 грн було перераховано Ніколь Залуській з м. Дніпропетровськ. (діагноз – Синдром Шершевського – Тернера). Вердикт цієї хвороби – низькорослість. Людина, яка позбавлена повноцінного лікування, виростає лише 130 -145 см. Тільки самотропін (гормон росту) зможе допомогти Ніколь набрати трішки зросту. Лікування дуже дороге, але дуже важливе. Зараз Ніколь п’ять років. Вона ходить у дитсадок, дуже любить колектив вихователів та дітей групи. Ходить з братиком в Театральну студію, бассейн. Дівчинці доведеться пройти тернистий життєвий шлях, а допомога кожного дозволить подолати хворобу.

33 590 грн направлено на лікування тринадцятирічній Людмилі Станкевич (Київська обл.). Діагноз сколіоз III-IV ступеня, правосторонній реберний горб було поставлено ще у десятирічному віці. Лікування в санаторіях дало мінімальний результат. Лише в центрі Бубновського лікування безопераційним методом дало Людмилі чудовий результат. Але лікування прийшлось призупинити через фінансові проблеми (мама виховує дівчинку сама). Наразі Людочці потрібно пройти необхідний курс лікування (як мінімум рік) , щоб жити без корсету.

103 668 грн перераховано на операцію Даніілу Сухоносу (19.01. 2002 р.н.) із Запорізької області. Діагноз: портальна гіпертензія. Даня щосекунди бореться за своє життя, мужньо переносить всі процедури. На днях хлопчик сказав мамі «Мамочко. Якщо я помру … Ти скажеш Єві (менша сестричка), що я полетів в країну Оз і став добрим чарівником…». Як чудово , коли є люди, що стали добрими чарівниками для Данііла.

36 453 грн направлено на курс лікування Міхаелі Мущак (26.10.1996 р.н.,Чернівецька обл.) хіміопрепаратом "Темодал" . Діагноз: анапластична епендімома. У Міхаели рецидив пухлини головного мозку. В 2013 році її прооперували, але цього, як з’ясувалось, недостатньо. Їй необхідна променева та таблетована хіміотерапія. Щоб вилікуватись Міхаелі потрібно пройти 5 курсів «хімії». Наразі ціна життя дівчини – курс лікування «Темодалом». Разом під силу зробити Міхаелу здоровою.

40 888 грн  перераховано наоперацію за кордоном Вероніки Мірошник (18.11.2008 р.н. м. Київ). Діагноз:  вроджена вада розвитку (spina bifida), нижній млявий парапарез. На превеликий жаль, при народженні грижа почала підтікати, з'явилася лекворія і потрібна була термінова операція. В результаті післяопераційних ускладнень, розвинулася гідроцефалія, прогресування якої, на щастя, було зупинено. Вероніка перенесла ще 3 операції по реконструкції двосторонньої дисплазії. Але на цьому все не закінчилося. Зараз її сім'я бореться за ніжки дівчинки. Вероніка у що б то не стало повинна ходити. У Вероніки збережений інтелект, вона дуже розумна. Вона прекрасна дитина і дитячий візок не повинен стати інвалідним.

Саме таких коштів бракувало, щоб реалізувати дані проекти – всього 405 262 грн. Нагадуємо, що мережа автозаправних комплексів WOG перерахувала 405 262 грн міжнародному благодійному фонду "Українська Біржа Благодійності" для лікування важкохворих дітей та підлітків.

Ми завдячуємо всім водіям нашої мережі, що долучились до благодійної акції "Дорога до серця" до Дня Святого Миколая. Як і обіцяли – звітуємо за кожну гривню.


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
застосунок PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.