Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Центр підтримки клієнтів - 0 800 300 525
Повернутись

Понад 200 тисяч клієнтів WOG підтримали соціальний проект «Пробіг з вірою в серці»

28.08.2015

За місяць проведення на автозаправних комплексах (АЗК) WOG соціальної ініціативи «Пробіг з вірою в серці» клієнти компанії придбали понад 205 тисяч благодійних сердечок на суму більше 400 тисяч гривень, які підуть на допомогу дітям із кардіологічними захворюваннями.

Нагадаємо, благодійна акція розпочалася 25 липня й триватиме до 26 вересня. Кожен, хто придбає на АЗК WOG благодійне сердечко «Дорога до серця» вартістю 2 грн, автоматично долучається до цієї ініціативи.

Мета цього благодійного заходу, що вже не перший рік проходить восени у різних містах України, - збір коштів для придбання необхідного обладнання для діагностики та лікування дітей із  вадами серця. Цього року у вересні планується повести благодійні пробіги одразу у 5 містах України: 6 вересня - Київ,  12 вересня - Вінниця, 13 вересня -  Львів,  20 вересня - Херсон, 26 вересня - Кременчук.

Загальна сума внесків та реєстраційні внески учасників пробігів у 5 містах повністю йдуть  на придбання медичного обладнання для наступних лікарень:

  • Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (м. Київ, вул. В.Чорновола, 28\1);
  • Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини» (м.Вінниця,вул. Маяковського, 138);
  • Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня (м. Херсон, вул. Українська, 81);
  • Кременчуцька друга міська лікарня (м. Кременчук, вул. Генерала Мангорова, 7);
  • Львівська міська дитяча клінічна лікарня (м. Львів, вул.Пилипа Орлика, 4).

Акцію може підтримати кожен, кому небайдужа доля маленьких українців. Для цього необхідно придбати благодійне сердечко на будь-якій АЗК WOG або взяти безпосередню участь у «Пробігу з вірою у серці».  Зареєструватися на акцію можна, зробивши свій внесок на сайтіwww.ukrrun.com.ua чи приєднавшись до участі у проекті через сайт Української Біржі Благодійності https://ubb.org.ua/uk/project/1591/

«Допомога дітям – це один з пріоритетних напрямків соціальної діяльності компанії WOG. Ми не лише підтримуємо вже існуючі проекти, а й створюємо власні. Так, вже протягом десяти років WOG реалізовує проект «Дорога до серця» в рамках якого підтримує дитячі будинки, дитячі медичні заклади та надає персональну допомогу малечі», - зазначає генеральний директор компанії WO


01

Ціни на пальне*
станом на

Фактична цiна вказана на стеллi АЗК WOG
*Середня цiна в мережi АЗК WOG в м. Київ

WOG CAFE

WOG CAFE – це нове слово,
новий концепт української
гастрономічної культури.

Завантажуй новий
застосунок PRIDE

  • Актуальний баланс бонусів
  • WOG PAY Пальне, Кава, Гаманець
  • Онлайн магазин
  • Зручна історія транзакцій
Дізнатись більше

Всі переваги pride в одному додатку

Дізнатись більше

Найкавовіша кава на WOG

Ароматне кавове зерно від одного з найдревніших виробників Німеччини, надсучасні швейцарські кавові апарати, стильні та зручні горнятка та можливість самостійно приготувати свій улюблений кавовий напій – ми створили максимально комфортні умови для задоволення потреб найвибагливіших кавоманів.

Програма
лояльності
"ПРАЙД"

За кожну покупку в мережі АЗК WOG отримуйте бонуси на вашу картку "Прайд", накопичуйте їх і обмінюйте на пальне або інші товари.

Дізнатись більше

Контроль якості

На АЗК WOG впроваджена система контролю якості нафтопродуктів, на кожному з етапів його доставки.

1. При укладанні міжнародних контрактів;
2. На кордоні України;
3. Перед зливом пального в резервуари нафтобази;
4. Після зливу пального в резервуари нафтобази;
5. При відвантаженні нафтопродуктів з резервуарів нафтобаз.

24
області, в яких представлені АЗК
150 000
клієнтів щодня
7
типів пального

Про WOG

Одна з найбільших монобрендових мереж автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні. Ми поставляємо 7 сертифікованих типів пального з заводів Литви, Румунії та Республіки Білорусь.