Меню
ДСНС отримали ще 3 рятувальні всюдиходи

У межах благодійної ініціативи «Рятуємо всюди, де наші люди» мережа АЗК WOG та фандрейзингова платформа UNITED24 зібрали 22,8 мільйонів гривень на чотири рятувальні всюдиходи українського виробництва «Богун-2». 20 грудня спеціальний транспорт передали підрозділам ДСНС на ті напрямки, де вони найбільш потрібні. Три машини додатково укомплектовані під потреби зимового періоду, що підвищує ефективність порятунку цивільних та військових в умовах дощу, льоду, хурделиці, опадів, ожеледиці тощо.

Всюдиходи українського виробництва є незамінними в евакуації як захисників, так і цивільних з місць, де не проїде звичайна рятувальна техніка. Вони можуть пересуватися по важкопрохідній місцевості, долаючи будь-які перешкоди: по воді, багнюці, льоду чи по крутих схилах. В колесах мають додаткові баки, кожен на 50 літрів пального, тож ресурс заправленого автомобіля – 64 години.

До комплектації машин додали причіп для транспортування снігоболотохода, систему буксирування, додаткову батарею, автономний обігрівач, цифрову радіостанцію захищеного зв’язку, рятувальні жилети, ноші для перевезенням постраждалих із системою кріплення до гвинтокрила, спеціальним гучномовцем, світловими приладами тощо.

“Ми готували проект «Рятуємо всюди, де наші люди» заздалегідь, проте коли почули новини з Херсонщини про підрив Каховської ГЕС, запустили збір за лічені години. У перший же день була здійснена передоплата за рятувальний всюдихід. Вже буквально через тиждень після теракту, «Богун-2» виїхав на завдання та став одним з перших всюдиходів, що рятували життя людей на Херсонщині. Більше таких машин – більше життів поранених захисників чи постраждалих цивільних буде збережено. «Богуни» доїдуть туди, куди інші не зможуть, і подарують час на порятунок. Саме цей фактор нерідко буває вирішальним», – резюмує Владлена Русіна, операційний директор мережі АЗК WOG.

Ще три всюдиходи організатори передали представникам ДСНС 20 грудня. Вони будуть задіяні в рятувальних операціях в гарячих точках.

«Щиро дякуємо команді глобальної ініціативи UNITED24 за всюдиходи «Богун-2», передані підрозділам ДСНС. Незамінна техніка для проведення рятувальних операцій у найскладніших умовах. Саме «Богуни», зокрема, допомагали в ліквідації наслідків підриву окупантами Каховської ГЕС. Ми неодноразово бачили ефективність цих машин безпосередньо в роботі» – говорить Леонід Тимченко, Заступник Міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо, долучитися до ініціативи міг кожен небайдужий. Для цього достатньо було заправити авто на WOG брендовим пальним Mustang. З кожного придбаного літра компанія переказувала 1 гривню на закупівлю рятувальних всюдиходів. Також можна було задонатити на банку проєкту. Всі кошти спрямовані на всюдиходи через UNITED24.

Партнери проєкту: виробник українських всюдиходів Quadro International, стрімінговий сервіс MEGOGO, креативна агенція IAMIDEA, а також виробник м'яких іграшок «Копиця».

Інші заходи
Акція «Донать по-чорному» завершена
«MEGAКАВА донатить на «крила» завершено
Більше заходів