Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Гаряча лінія - 0 800 300 525
Повернутись

«Автоцивілка» на сайті WOG

01.02.2018

Компанія «WOG» реалізувала зручний сервіс автострахування. Це стало можливим завдяки співпраці зі Страховою Компанією «ВУСО».

      Тепер кожен бажаючий має змогу придбати поліс ОСЦПВ ( «Автоцивілка») як через Інтернет, так і на кожній АЗК, яка працює під торговою маркою «WOG».

       Щоб придбати поліс ОСЦПВ ( «Автоцивілка») через сервіс онлайн-страхування на сайті  wog.ua, Вам необхідно розрахувати його вартість, заповнити анкету і здійснити оплату.

Поліс буде доставлений Вам в зручний час і місце протягом 24 годин з моменту здійснення замовлення *.

       Переваги нашого сервісу автострахування:

1.Пряме врегулювання - отримуй виплату по ОСЦПВ ( «Автоцивілки») в СК «ВУСО».

      2. АКЦІЯ! Гарантовано отримуй «Технічну допомогу в дорозі»!.

    Дана послуга діє на території України і включає в себе наступні опції:

• цілодобовий контактний центр (надання консультації при поломці та ДТП) за телефоном 044 481 41 02;

• організаційна допомога в разі виникнення поломки і ДТП (виклик необхідних служб технічної допомоги для: заміни колеса, підзарядки акумулятора, аварійного відкриття дверей, відігрівання замків дверей та багажника, буксирування автомобіля з проїжджої частини, бронювання номера в готелі, виклик таксі, виклик Патрульній Поліції і швидкої медичної допомоги, а також аварійного комісара Страхової Компанії); 

• послуга евакуації автомобіля в разі поломки або ДТП: 

    Ліміт відповідальності на послуги евакуації автомобіля внаслідок ДТП становить 1 000 грн. Послуга надається одноразово від місця ДТП до найближчого СТО авторизованого / НЕ авторизованого дилера, або до місця стоянки автомобіля.

    Ліміт на евакуацію автомобіля внаслідок технічної поломки автомобіля (не пов'язаної з ДТП) становить - пробіг автомобіля евакуатора на відстань не більше 50 км (п'ятдесят кілометрів) від місця настання поломки до найближчого СТО авторизованого / НЕ авторизованого дилера, або до місця стоянки автомобіля.

• Доставка пального. У випадках, коли пальне закінчилося раніше, ніж Клієнт зміг доїхати до АЗК і в результаті чого настала зупинка двигуна - йому буде організована доставка пального. Послуга надається одноразово і не лімітується в вартості. Вартість пального Клієнт оплачує самостійно.

      Послуга «Технічна допомога в дорозі» надається клієнтам, які придбали поліс ОСЦПВ ( «Автоцивілка») на АЗК, які працюють під торговою маркою «ВОГ» і на сайті компанії (wog.ua). В акції не беруть участь поліси ОСЦПВ, які відносяться до категорії «Пільговики» відповідно до ст.13.2 ЗУ «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 23.12.2014г., А також транспортні засоби категорії A, F, E .

      Увага! Послуга «Технічна допомога в дорозі» активується автоматично на наступний день після дати оформлення поліса і діє 365 днів або до моменту закінчення терміну дії полісу ОСЦПВ.

      Безкоштовна доставка полісів ОСЦПВ по всій території України (крім АР Крим і регіонів, де проходять військові дії), які були оформлені на сайті  wog.ua;

     *Увага! Обробка заявок здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00. Субота і неділя - вихідні дні. Якщо Ви заповнили заявку в неробочий час або у вихідний день, співробітник СК «ВУСО» зв'яжеться з Вами на наступний робочий день.