Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на Google Play
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Мобільний додаток WOG
Безкоштовно на AppStore
Завантажити
Перейти на мобільний сайт
Гаряча лінія - 0 800 300 525
Повернутись

«Автоцивілка» на сайті WOG завдяки сервісу online страхування.

13.01.2015


Компанія «WOG» реалізувала на своєму офіційному сайті сервіс онлайн-страхування.


(http://wog.ua/ua/insurance/). Тепер кожний бажаючий  може придбати поліс ОСЦПВ («Автоцивілка») через Інтернет. Це стало можливим завдяки співпраці зі Страховою Компанією «ВУСО».

Щоб придбати поліс ОСЦПВ («Автоцивілка») через сервіс онлайн-страхування, Вам необхідно розрахувати його вартість, заповнити анкету і здійснити оплату.

Поліс буде доставлено Вам в зручний час і місце в продовж 24 годин з моменту замовлення*.

Переваги нашого сервісу онлайн-страхування:

  • Гарантовано отримуй БОНУСИ на пальне! мається на увазі нарахування бонусів на картку ПРАЙД у розмірі 16 %* від вартості сплаченого страхового платежу. Бонуси нараховуються всім клієнтам без винятку (не залежно від категорії транспортного засобу та вартості полісу);

  • Подарунок! Від СК «ВУСО» сервіс технічної допомоги в дорозі для Клієнтів, які придбали до полісу ОСЦПВ(«Автоцивілка»), договір Додаткової цивільної відповідальності;

  • Безкоштовна доставка по всій території України (окрім АР Крим і регіонів, де проходять військові дії);

  • Пряме врегулювання – отримуй виплату по ОСЦПВ («Автоцивілці») в СК «ВУСО».

*Увага! Обробка заявок здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00. Субота і неділя – вихідні дні. Якщо Ви заповнили заявку в неробочий час або у вихідний день, співробітник СК «ВУСО» зв’яжеться з Вами на наступний робочий день. 

*Увага! Бонусы у розмірі 16 % від вартості сплаченого страхового платежу, будуть зараховані на картку ПРАЙД протягом шести робочих днів, з дня сплати страхового платежу.