Мобильное приложение WOG
Бесплатно в Google Play
Скачать
Перейти на мобильный сайт
Мобильное приложение WOG
Бесплатно в AppStore
Скачать
Перейти на мобильный сайт
Центр поддержки клиентов -0 800 300 525

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ОНЛАЙН-МАГАЗИНОМ WOG

1.  Поняття і терміни:

1.1.  Онлайн-магазин WOG – ресурс, який знаходиться за адресою store.wog.ua, де користувач може ознайомитися з представленими товарами, вибрати певний товар, оформити замовлення, здійснити оплату за допомогою цифрового гаманця Masterpass. Використовувати придбані товари можна в мережі АЗК WOG в будь-який час.

1.2.  Користувач онлайн-магазину (Користувач) – будь-яка особа, яка здійснює доступ до Онлайн-магазину за допомогою мережі Інтернет.

1.3.  Власник онлайн-магазину – ТОВ «ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ» 43010, м. Луцьк, вул. Кременецька, 38 (далі у тексті – Власник Онлайн-магазину).

1.4.  Покупець – будь-яка особа, яка здійснює покупку товарів для себе чи іншої особи в Онлайн-магазині.

1.5.  Одержувач – будь-яка особа для якої Покупець купує товари.

1.6.  Товар – об’єкт купівлі-продажу, представлений до продажу в Онлайн-магазині і розміщений у розділі «Магазин».

1.7.  Картка ПРАЙД – пластикова або віртуальна картка лояльності клієнта, яка надає можливість Учаснику програми лояльності ПРАЙД накопичувати бонуси за придбання товарів в мережі АЗК WOG або в онлайн-магазині WOG та використовувати накопичені бонуси при розрахунку в мережі АЗК WOG.

1.8.  Програма лояльності ПРАЙД – комплексна система заходів, що регулює взаємовідносини між Організатором та Учасниками Програми, в рамках якої учасники мають можливість накопичувати бонуси та отримувати винагороди. Офіційні правила програми ПРАЙД

1.9.  Цифровий гаманець Masterpass – електронний платіжний сервіс, що дозволяє робити покупки, зберігаючи всі платіжні дані клієнта в його обліковому записі під захистом системи безпеки Mastercard.

1.10. Особисте повідомлення – текст, що додається Покупцем в смс-повідомлення з інформацією про покупку при покупці другові або email-повідомлення при покупці Подарункової картки, які відправляються Одержувачу покупки.

1.10.Подарункова картка – тип покупки в Онлайн-магазині, що дозволяє оформити придбані товари у вигляді електронної листівки, яка надсилається на email Одержувача.

2.  Загальні положення

2.1.  Ці правила користування Онлайн-магазином регулюють відносини між Власником Онлайн-магазину і Користувачами Онлайн-магазину, які виникають у зв'язку з використанням Онлайн-магазину.

2.2.  Правила поширюються також на відносини, пов'язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є користувачами Онлайн-магазину, але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій користувачів Онлайн-магазину.

2.3.  Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цими Правилами до моменту авторизації в Онлайн-магазині. Користувач  авторизуючись в Онлайн-магазині, тим самим підтверджує, що йому виповнилось 18 років. Авторизація Користувача в Онлайн-магазині означає повне і беззастережне прийняття ним цих Правил, які є юридично обов'язковою угодою між Користувачем і Власником Онлайн-магазину.

2.4.  Ці Правила можуть бути змінені або доповнені Власником Онлайн-магазину в односторонньому порядку без будь-якого спеціального попереднього повідомлення Користувачів Онлайн-магазину. Усі зміни/доповнення до цих Правил вносяться шляхом їх публікації за адресою розміщення цих Правил, яка вказана в даних Правилах. 3міни/доповнення набувають чинності з дня їх опублікування.

2.5.  Чинна редакція Правил розміщується в мережі Інтернет на офіційному сайті Власника Онлайн-магазину за адресою: wog.ua

2.6.  Перед початком користування Онлайн-магазином Власник Онлайн-магазину запитує в Користувача його номер мобільного телефону та проводить авторизацію, надсилаючи тимчасовий пароль для входу на номер, що вказує Користувач.

2.7.  Щоб оплатити товари Користувачу необхідно прив'язати платіжну картку до гаманця Masterpass. Для цього потрібно на етапі оплати додати платіжну картку. Для цього необхідно заповнити всі обов'язкові поля (назва картки, номер картки, термін дії, CVV код) і додати картку. Після цього, відбудеться процедура реєстрації Masterpass-гаманця. Для реєстрації гаманця, потрібно впевнитися, що клієнт реєструється особисто, для цього на його рахунку блокується 1 гривня. Користувачу надсилається смс-повідомлення з кодом підтвердження від банку на той номер телефону, який був вказаний під час отримання картки, зареєстрованої у гаманці Masterpass. У деяких випадках, повідомлення може надійти у мобільний додаток банку. Код з смс-повідомлення (6 цифр) потрібно ввести і після цього натиснути «Підтвердити». Якщо Користувач вже реєструвався в Masterpass-гаманці і авторизувався в Онлайн-магазині за тим же номером телефону, за яким зареєстрований в Masterpass-гаманці, дані його карток будуть відображені без необхідності повторного введення реквізитів.

2.8.  В Онлайн-магазині можуть авторизуватися як Користувачі, які вже є власниками карток лояльності ПРАЙД (якщо вони авторизувалися за тим самим номером, на який зареєстровано картку ПРАЙД), так і Користувачі, які ще не зареєстровані в програмі ПРАЙД. Після авторизації таких користувачів для них створюється віртуальна картка ПРАЙД.

2.9.  Якщо Покупець купує товари собі, обираючи тип покупки «Купити собі», товари зараховуються на картку ПРАЙД Покупця і можуть бути використані в будь-який час в мережі АЗК WOG.

2.10. Якщо Покупець купує товар іншій особі (Одержувачу), який зареєстрований в програмі лояльності ПРАЙД, обираючи тип покупки «Купити другові», товари зараховуються на картку ПРАЙД Одержувача і можуть бути використані Одержувачем  в будь-який час в мережі АЗК WOG.

2.11. Якщо Покупець купує товар іншій особі (Одержувачу), який ще не зареєстрований в програмі лояльності ПРАЙД, обираючи тип покупки «Купити другові», для Одержувача створюється віртуальна картка ПРАЙД, на яку зараховуються придбані товари і можуть бути використані Одержувачем  в будь-який час в мережі АЗК WOG.

2.12. Якщо Покупець купує товар іншій особі (Одержувачу),  обираючи тип покупки «Подарункова картка», Одержувачу надсилається електронний лист із електронною Подарунковою карткою, на яку зараховані придбані Покупцем товари.  Скористатися цими товарами Одержувач може  в будь-який час в мережі АЗК WOG без необхідності бути зареєстрованим учасником програми лояльності ПРАЙД. Придбана Покупцем Подарункова картка також зберігається в особистому кабінеті Покупця на сайті wog.ua.

2.13. Розповсюдження, опублікування або інше використання матеріалів Онлайн-магазину не допускається без посилання на Власника онлайн-магазину (без посилання на Сайт).

2.14. Надаючи свої персональні дані, Користувач (Покупець) надає згоду та дозвіл на використання, обробку та передачу своїх персональних даних виключно в рамках Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. № 2297-VI для підтвердження повноважень та виконання умов договору.

3.  Права та обов’язки Власника Онлайн-магазину

3.1.  Власник Онлайн-магазину здійснює управління Онлайн-магазином, визначає склад сервісів Онлайн-магазину, його структуру та зовнішній вигляд, дозволяє та обмежує доступ до Онлайн-магазину, здійснює інші права, які йому належать.

3.2.  Власник Онлайн-магазину не несе відповідальності за зміст Особистих повідомлень Покупця, які відсилаються Покупцем третім особам (Одержувачам) за допомогою Онлайн-магазину, а також за наслідки їхньої публікації, використання, направлення. Відповідальність за повідомлення, що відправляються Покупцем за допомогою Онлайн-магазину, несе Покупець, який їх відправив.

4.  Права та обов’язки Користувача Онлайн-магазину

4.1.  Оформлюючи тип покупки «Купити другові», Користувач підтверджує правильність зазначеного номера телефону, за яким на картку ПРАЙД будуть зараховані придбані товари.  Користувач несе відповідальність за правильність введеного номеру телефону.

4.2. Оформлюючи тип покупки «Подарункова картка», Користувач підтверджує правильність зазначеної адреси електронної пошти, на яку буде відправлена Подарункова картка із придбаними товарами.  Користувач несе відповідальність за правильність введеної адреси електронної пошти.

4.3.  Користувач зобов'язується самостійно приймати всі необхідні заходи щодо збереження конфіденційності, запобігання несанкціонованому використанню та захисту ідентифікаційних даних від несанкціонованого доступу з боку третіх осіб.

5.  Обмеження

5.1.  Одночасне використання одної платіжної картки кількома картками ПРАЙД (кількома клієнтами) неможливе. Так як в цифровому гаманці Masterpass платіжна картка реєструється за одним номером телефону клієнта, за цим самим номером вона використовується і в Онлайн-магазині.

5.2.  На один номер телефону можна зареєструвати лише одну картку лояльності ПРАЙД.

5.3. Добові обмеження на покупки в Онлайн-магазині з мобільного додатку PRIDE та на сайті store.wog.ua однією карткою ПРАЙД:

  • покупки на суму до 500 грн на добу здійснюються без 3-D Secure (додаткове підтвердження платежу шляхом введення коду з sms від банку)
  • покупки на суму від 500 до 20 000 грн з 3-D Secure
  • загальна сума покупок на добу не має перевищувати 20 000 грн
  • загальна кількість транзакцій на добу - не більше 10 

5.4. Неможливе повернення коштів за придбаний товар та/або зміна придбаного виду товару на інший

01

Цены на топливо*
состоянием на

Фактическая цена, указанная на стелле АЗК WOG
*Средняя цена в сети АЗК WOG в г. Киев

WOG CAFE

WOG CAFE – это новое слово,
новый концепт украинской
гастрономической культуры.


Загружай новое
приложение PRIDE

  • Актуальный баланс бонусов
  • WOG PAY Топливо, Кофе, Кошелек
  • Онлайн магазин
  • Удобная история транзакций
Узнать больше

Всі переваги pride в одному додатку

Узнать больше

"Найкавовіша
кава" на WOG

Ароматное кофейное зерно от одного из древнейших производителей Германии, сверхсовременные швейцарские кофейные аппараты, стильные и удобные чашки и возможность самостоятельно приготовить свой ​​любимый кофейный напиток - мы создали максимально комфортные условия для удовлетворения потребностей самых требовательных кофеманов.

Программа
лояльности
"ПРАЙД"

За каждую покупку в сети АЗК WOG получайте бонусы на вашу карточку "Прайд", накапливайте их и обменивайте на топливо или другие товары.

Узнать больше

Контроль качества

На АЗК WOG внедрена система контроля качества нефтепродуктов, позволяющая проверять топливо на соответствующие стандартам, на каждом этапе его доставки:

1. При заключении международных контрактов;
2. При пересечении границы Украины ;
3. Перед сливом топлива в резервуары нефтебазы;
4. После слива топлива в резервуары нефтебазы;
5. При отгрузке нефтепродуктов из резервуаров нефтебаз;

24
области, в которых представлены АЗК
150 000
клиентов ежедневно
8
типов топлива

О WOG

Одна из крупнейших монобрендовых сетей автозаправочных комплексов и самый большой импортер топлива в Украине. Мы поставляем 7 сертифицированных типов топлива с заводов Литвы, Румынии и Республики Беларусь.